Ahmet Turan Alkan.net Gayriresmi Ahmet Turan Alkan Sitesi

Bu site bir Ahmet Turan Alkan okuru tarafından, Ahmet Turan Alkan okurlarına faydası olması niyetiyle hazırlanmıştır. Ahmet Turan Alkan'ın bizzat iştirak ettiği(öyle olmasını istememize rağmen) bir çalışma değildir. Sitenin tüm içeriği internetten derlenmiştir. Bütün Ahmet Turan Alkan yazılarının tek bir sitede toplanması ve isteyenlerin daha kolay arama yapabilmesi gayesine hizmet için site devamlı geliştirilmektedir.

Not: Mart 2007 itibariyle sitemizin bazı takipçilerinin de yardımıyla Ahmet Turan Alkan Hocamız siteden haberdar olmuş ve bize sitenin varlığından duyduğu memnuniyeti iletmiştir. Hatta katkıda bulunma sözü de veren hocamız ilk olarak bizimle daha önce yapılmış olan mülakatları paylaşmıştır. Bunları düzenleyerek mülakat bölümüze ekliyoruz. Bu vesileyle siz değerli takipçilerimiz huzurunda hocamıza göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca gitgide artan ilgileri ve güzel destek mesajlarıyla bizi şevklendiren değerli takipçilerimize de şükran duygularımızı iletiyoruz. Katkılarınızla sitemiz daha da güzelleşecektir...

Site hakkında her türlü görüş ve tavsiyeniz bizim için çok değerlidir. Bu görüşlerinizi aşağıdaki form ile bizimle paylaşabilirsiniz:

Site hakkında haberler: